dzisiaj: 7, wczoraj: 4
ogółem: 199 497

statystyki szczegółowe

Wyjdź na Kort 2011

O to wyniki fazy grupowej oraz pucharowej oraz przebieg Turnieju "Wyjdź na Kort" czerwiec 2011

Grupa A

Rozgrywki  w grupie A zostały zakończone 3 zawodników awansowało do fazy pucharowej

1.Mariusz Jabcoń 8:zdobytych gemów

2.Tomasz Wańdyga:5 zdobytych gemów

3.Łukasz Leja -1:zdobyty gem

Grupa B

z uwagi na to że grupa składa się z trzech osób a 3 miejsca są premiowane awansem nie ma potrzeby rozgrywania meczy Z uwagi jednak na absencje Jakuba i rozegrane mecze  (Michał Kania 4:0 Piotr Florek) oraz(Mariusz Jabcoń 4:1 Karol Olesiński) osoby te awansują z miejsc

1.Michał Kania 4:zdobyte gemy

2.Karol Olesiński 1:zdobyty gem

3.Jakub Madej 0:zdobytych gemów

Punktacja do klasyfikacji generalnej [Rankingu Głównego(ATP)] na obecny turniej "Wyjdź na Kort" 21:06:2011

2-Spotkanie Półfinałowe

Dziś odbyło się o godzinie 19:00 pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe  fazy pucharowej oznaczone numerem 2

[2A]Tomasz Wańdyga 6:1,6:1 [2B]Karol Olesiński

---------------------------------2:0---------------------------------

Mimo sprzyjających trybun dla Karola w pierwszym secie uległ on znacznie rywalowi w drugim zaś walka była bardziej zacięta.Graczom towarzyszyły zmienne warunki atmosferyczne szczególnie mamy tu na myśli oślepiające słońce które przeszkadzało obu graczom.

3-Spotkanie Półfinałowe

[3A]Łukasz Leja 6:3,6:2 [1B]Michał Kania

Z uwagi na Absencje meczową [3B]Jakuba Madeja i [1A]Mariusza Jabconia przez okres aż 4 tygodni gdzie dopuszczalne są 2 i to przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych mecze ćwierćfinałowe zostały przemianowane na półfinałowe a ci gracze zostają ulokowani na pozycjach 5-6

Finał

Dziś odbył się Finał Turnieju wyjdź na Kort którego zwycięzcą został Łukasz Leja

Łukasz Leja----------2:1-----------Tomasz Wańdyga

6;4;6-Łukasz Leja

4;6;4-Tomasz Wańdyga

Mecz trwał od godziny 18:00 do 20:30 i był niezwykle pasjonujący i zacięty.

Mecz został rozegrany na korcie drugim wśród kałuż i wszech ogarniającego smrodu i brudu.

Nie Pomogło osuszanie kortu miotłami, był to obrazek iście z toru formuły 1

w dalszej części wywiady:

Tomek Wańdyga: Mecz był bardzo zacięty i o dużą stawkę co sparaliżowało mnie w pierwszym secie, nie pomagały mi kałuże które trzeba było przeskakiwać ale najgorsze jednak było to że po tym jak piłeczka uderzyła czy też weszła w kontakt z kałużą stawała się ona nie dość że mokra i brudna to cięższa co zmieniało diametralnie jej fizykę ciężko było dobrać odpowiednią siłę i rodzaj uderzenia, szczególnie że jedne piłki były bardziej mokre a inne mniej.Drugą sprawą jest też to że przez przerwę która była spowodowana przez Kubę i Mariusza dodam że były to ponad 3 tygodnie, 3 tygodnie bez gry co wybiło mnie totalnie z formy.Biorąc pod uwagę moją formę na początku turnieju jestem niezadowolony z tego wyniku  dodajmy że Łukasz zagrał swój mecz półfinałowy o wiele później niż ja dzięki czemu mógł się lepiej przygotować.Jeżeli weźmiemy pod uwagę wyrównany wynik i warunki panujące na korcie to uważam że była to czysta loteria.

Mimo wszystko wynik jest wynik jest wynik i trzeba go uszanować, ze swojej strony mogę jeszcze tylko dodać że na następny turniej przygotuje się solidniej i będę walczyć do samego końca czego nie było dziś widać.

prosimy o przesyłanie następnych wywiadów komentarzy pomeczowych :)